Rada Rodziców i konto Ubezpieczenie dzieci Dowozy dzieci do i ze szkoły Dyżury pedagogiczne i spotkania z rodzicami Zabawy logopedyczne Bezpieczne media dla dzieci. Cyberprzemoc Warto poczytać - dysleksja rozwojowa Program "Owoce w szkole" i "Szklanka mleka" Przekaż 1% podatku na naszą szkołę

Rada Rodziców i konto

W dniu 20 września 2018r. odbyły się wybory do Zarządu Rady Rodziców przy Samorządowej szkole Podstawowej im. Władysława Łokietka w Topoli Królewskiej.

Zarząd Rady Rodziców w roku szkolnym 2018/19 przedstawia się następująco: (do aktualizacji)

- Przewodnicząca - p. Małgorzata Bartniak

- Wiceprzewodnicząca - p. Anna Roszuk

- Wiceprzewodnicząca - p.

- Sekretarz - p. Ewa Banasiak

- Skarbnik - p. Bożena Stańczyk

Konto Rady Rodziców:

Szanowni Państwo!

W imieniu Rady Rodziców przy Samorządowej Szkole Podstawowej im. Władysława Łokietka w Topoli Królewskiej przypominamy o wpłatach na konto Rady Rodziców. Składka wynosi 50 zł za pierwsze dziecko, 25 zł za drugie dziecko, kolejne dzieci - bez opłat.

Wpłat prosimy dokonywać gotówką w sekretariacie szkoły lub przelewem na konto: 38 9029 0000 3001 0102 4964 0001, podając w tytule przelewu imię i nazwisko dziecka oraz klasę.

Liczymy na Państwa wsparcie!

Wszystkim Rodzicom, którzy już dokonali wpłat – serdecznie dziękujemy