REKRUTACJA 2018/2019

Rekrutacja do oddziału przedszkolnego i klasy I

Klauzula informacyjna przy rekrutacji dzieci do szkoły/oddzialu przedszkolnego

UCHWAŁA NR XLII-281-2018 RADY GMINY W ŁĘCZYCY.pdf

UCHWAŁA NR XLII-282-2018 RADY GMINY W ŁĘCZYCY.pdf

UCHWAŁA NR XLII-283-2018.pdf

Zarządzenie 433.pdf

Zarządzenie 434.pdf

Załącznik do zarządzenia 433-2018.pdf

Załącznik do zarządzenia 434-2018.pdf

DOKUMENTY DO POBRANIA:

 

       Załączniki przy zapisie do
                
oddziału przedszkolnego:
  Załączniki przy zapisie do klasy I:

 

Wniosek do przedszkola

 

 

Wniosek do I klasy

Zgłoszenie dziecka do I klasy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH DO SAMORZĄDOWEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ

IM. WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA W TOPOLI KRÓLEWSKIEJ

NA  ROK SZKOLNY  2018/2019

 

ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE

 

 

 

Lp.

 

Nazwisko i imię

 

Rok ur.

 

1.

Niwińska Nikola

2012

2.

Byliński Kacer

3.

Michalak Marek

2013

4.

Zwolińska Amelia

5.

Łukaszczyk Michał

6.

Kowalczyk Gabriela

2014

7.

Owczarek Maja

8.

Lisewska Zofia

2015

9.

Kawczyński Antoni

10.

Biniek Michalina

11

Drzewiecki Kacper

12.

Wiatr Zuzanna

13.

Olczyk Zuzanna

14.

Przepióra Michalina

15.

Alhayek Laura

16.

Granosik Franciszek

17.

Bindas Antoni

18.

Więckowska Aleksandra

19.

Kachelska Kinga

2016

20.

Magnuska Gabriela

 

 

LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH DO SAMORZĄDOWEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ

IM. WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA W TOPOLI KRÓLEWSKIEJ

NA  ROK SZKOLNY  2018/2019

 

KLASA I

 

 

Lp.

 

Nazwisko i imię

 

Rok ur.

 

1.

Traczyk Maria

 

 

 

 

2011

2.

Podlasiak Zofia

3.

Nowakowska Lena

4.

Jankiewicz Michalina

5.

Fosse Olaf

6.

Jaracz Oliwia

7.

Rutkowski Wojciech

8.

Twardowska Olga

9.

Głodek Amelia

10.

Sadowski Ksawery

11.

Kisielewski Milan

2012

 

LISTA  DZIECI  PRZYJĘTYCH NA  ROK  SZKOLNY 2018/2019

DO  ODDZIAŁÓW  PRZEDSZKOLNYCH  

SAMORZĄDOWEJ  SZKOŁY  PODSTAWOWEJ IM. WŁADYSŁAWA  ŁOKIETKA
W TOPOLI KRÓLEWSKIEJ

 

 

L.P.

 

NAZWISKO I IMIĘ

 

 

ROCZNIK

  1.  

Kisielewski Aleksander

 

 

2012

 

  1.  

Bartczak Julita

  1.  

Borowski Kacper

  1.  

Jędrzejczak Miłosz

  1.  

Kaźmierczak Filip

  1.  

Kiendzierski Paweł

  1.  

Mamińska Martyna

  1.  

Nerga Nadia

  1.  

Olejniczak Zofia

  1.  

Byliński Kacper

  1.  

Rydczak Antonina

  1.  

Skoczylas Alicja

  1.  

Suska Maja

  1.  

Szlauderbach Marcel

  1.  

Banasiak Dominika

  1.  

Wiktorowska Julia

  1.  

Raj Filip

  1.  

Niwińska Nikola

  1.  

Dudkiewicz Adrian

 

 

2013

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  1.  

Grejner Zuzanna

  1.  

Kaźmierczak Marek

  1.  

Król Wojciech

  1.  

Łoszewska Nina

  1.  

Nawrocka Iga

  1.  

Ochota Amelia

  1.  

Pełczyński Wojciech

  1.  

Rzepkowska Iga

  1.  

Sobczak Anastazja

  1.  

Stankowski Adam

  1.  

Szymczak Anna

  1.  

Wasiak Oskar

  1.  

Zwolińska Amelia

  1.  

Wiśniewska Maria

  1.  

Durecki Jakub

  1.  

Piątek Agata

  1.  

Oborska Zuzanna

  1.  

Wikaryjczak Dawid

  1.  

Adamczyk Nadia

  1.  

Nowak Szymon

  1.  

Traczyk Julia

  1.  

Michalak Marcel

  1.  

Łukaszczyk Michał

  1.  

Krysztofiak Szymon

  1.  

Wdowiak Kacper

  1.  

Brzeziński Filip

 

 

2014

 

 

  1.  

Grabarczyk Zuzanna

  1.  

Kisielewska Adrianna

  1.  

Kupis Hanna

  1.  

Stelmaszewska Lena

  1.  

Kaźmierczak Zofia

  1.  

Tomczyk Michał

  1.  

Olejniczak Wojciech

  1.  

Morzdziżewska Karolina

  1.  

Tomczewski Damian

  1.  

Kowalczyk Gabriela

  1.  

Rydczak Alicja

  1.  

Andrzejczak Kacper

  1.  

Darmach Wiktoria

  1.  

Owczarek Maja

  1.  

Tyrpuła Antonina

  1.  

Suski Filip

  1.  

Chwiała Borys

  1.  

Cieśliński Filip

  1.  

Felczak Bartosz

  1.  

Kowalska Amelia

  1.  

Łoszewski Michał

  1.  

Lisewska Zofia

 

 

2015

  1.  

Więckowska Aleksandra

  1.  

Granosik Franciszek

  1.  

Alhayek Laura

  1.  

Olczyk Zuzanna

  1.  

Wiatr Zuzanna

  1.  

Biniek Michalina

  1.  

Bindas Antoni

  1.  

Przepióra Michalina

  1.  

Drzewiecki Kacper

  1.  

Kawczyński Antoni

  1.  

Kachelska Kinga

2016

  1.  

Magnuska Gabriela

 

 

LISTA  DZIECI  PRZYJĘTYCH NA  ROK  SZKOLNY  2018/2019

DO  KLASY  PIERWSZEJ

SAMORZĄDOWEJ  SZKOŁY  PODSTAWOWEJ  IM. WŁADYSŁAWA  ŁOKIETKA

W TOPOLI  KRÓLEWSKIEJ

 

 

L.P.

 

NAZWISKO I IMIĘ

 

 

ROCZNIK

1.

Doniak Wiktor

 

 

2011

2.

Lisewski Krzysztof

3.

Michalak Szymon

4.

Rosolak Maja

5.

Nowicka Wiktoria

6.

Olczak Konrad

7.

Klimas Wiktoria

8.

Kowalczyk Nokodem

9.

Łuczak Emil

10.

Najda Tobiasz

11.

Olczyk Wojciech

12.

Pełczyński Igor

13.

Rogala Zuzanna

14.

Rzepkowska Maja

15.

Skarbek Weronika

16.

Karasiński Ksawery

17.

Sadowski Ksawery

18.

Twardowska Olga

19.

Jaracz Oliwia

20.

Jankiewicz Michalina

21.

Nowakowska Lena

22.

Podlasiak Zofia

23.

Traczyk Maria

24.

Milski Aleksander

25.

Czajkowska Zuzanna

26.

Piątek Lena

27.

Wawrzyniak Wiktoria

28.

Jałkiewicz Patryk

29.

Kaźmierczak Klaudia

30.

Anielak Adam

31.

Głodek Amelia

32.

Rutkowski Wojciech

33.

Fosse Olaf

34.

Roszuk Martyna

35.

Kisielewski Milan  

2012