Niedziela 16.12.2018

woj. łódzkie
    tel. kom.: 601 888 871
    tel. kom.: 697 223 213

Zapraszamy do korzystania z obiektów sportowych!

Szanowni Państwo!

Istnieje możliwość korzystania w godzinach popołudniowych z obiektów sportowych Szkoły Podstawowej w Topoli Królewskiej!!!

Wynajęcie sali sportowej – 1 godz. - 80 zł

Każda następna godzina - 40 zł

Grupy stałe na umowę – 1 godz. - 60 zł

Każda następna godzina - 40 zł

Siłownia / sala korekcyjna – 1 wejście - 8 zł

Karnet 10 wejść - 60 zł

Grupy liczące co najmniej 10 osób z terenu Gminy Łęczyca otrzymują 25% zniżki.

Osoba do kontaktu Zbigniew Antosiak tel. 696 526 257

Serdecznie zapraszamy!

• "Moja mała ojczyzna - miejsca pamięci i walk o niepodległość"
    14.12.2018

13 grudnia 2018 roku w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej odbyło się rozstrzygnięcie Powiatowego Konkursu Fotograficznego „Moja Mała Ojczyzna – Miejsca pamięci i walk o niepodległość”. Zadaniem uczestnika było wykonanie od 1 do 2 zdjęć przedstawiających miejsce pamięci, pomnik w walce o niepodległość w najbliższej okolicy. Wśród nagrodzonych znaleźli się uczniowie naszej szkoły. Na konkurs wpłynęło 181 zdjęć.
    I tak, II miejsce zajęła Agata Bartniak z klasy IVB, a wyróżnienia otrzymały Kinga Kondras i Nikola Kordyla z klasy IVB.
    (foto: MiPBP w Łęczycy)

• 12.12.2018

12 grudnia w hali Szkoły Podstawowej nr.1 w Łęczycy odbyły się Otwarte Halowe Mistrzostwa Szkoły w lekkiej atletyce. W tym roku ta impreza sportowacieszyła się wielką popularnością. W zawodach wzięło udział około stu czterdziestu zawodników z całego województwa. Na uwagę zasługuje poziom sportowy uczestników. Nasz drużyna liczyła 14 zawodników. Cieszymy się bardzo, że wśród najlepszych znaleźlli się również reprezentanci naszej szkoły. Wiktoria Baras zajęła I miejsce w biegu na 600 m, a Kuba Cywiński III miejsce w biegu na 100 m i III miejsce w pchnięciu piłką ciężką.

• Kręgle
    13.12.2018

Podobno w kręgle może grać każdy i podobno to łatwy sport. Ale czy to prawda? O tym, że nie tak łatwo strącić wszystkie kręgle przekonali się siódmoklasiści. No cóż kula nie zawsze toczy się tak jakbyśmy tego chcieli. Ale to nie ważne, bo zabawa w Kręgielni Grakula była świetna. A później przedświąteczny shopping w Manufakturze.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w Albumie fotograficznym

• Lekcja wf w "Saltosie"
    13.12.2018

Z okazji Mikołajek uczniowie klas czwartych uczestniczyli w lekcji wf-u w "Saltosie". Taka lekcja to sama przyjemność. Po zapoznaniu z regulaminem Parku Trampolin, wysłuchaniu wskazówek trenerów i krótkiej rozgrzewce zaczęły się prawdziwe szaleństwa. Pod okiem trenerów i nauczycieli dzieciaki skakały, wspinały się, uczyły się salt i skacząco pokonywały przeszkody. Mimo utraty sił humory dopisywały. A w drodze powrotnej dzieciaki uzupełniły kalorie w ulubionej restauracji.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w Albumie fotograficznym

• Rajd Mikołajkowy
    11.12.2018

Rajd Mikołajkowy organizowany Przez Oddział PTTK w Łęczycy od lat cieszy się wielką popularnością. Również w tym roku nie brakowało chętnych. W czternastej edycji Rajdu Mikołajkowego w Łęczycy wzięło udział ponad 2 tysiące Mikołajów. Oczywiście nie zabrakło przedstawicieli naszej szkoły. Kolorowy orszak wyruszył z Parku Miejskiego, aby dotrzeć na Plac T. Kościuszki, gdzie odbył się finał rajdu. Trasa przebiegała przez osiedle Waliszew, ulicę Ozorkowskie Przedmieście, Belwederską, a następnie przez łęczyckie zalewy, aby dotrzeć na ulicę Bitwy nad Bzurą. Ogromna grupa Mikołajów następnie trafiła na ulicę Belwederską, Szkolną, Dominikańską i Poznańską. Na Placu Kościuszki, przed Ratuszem odbył się finał wydarzenia. Organizatorzy wręczyli najmłodszym upominki.